Расклад для каманд раёна Трайчына ў чвэрцьфінале па баскетболе

title=
Getty Images

Вось вынікі рэгіянальных спаборніцтваў з 25 па 26 лютага і расклад наступных гульняў, бо каманды з трох гарадоў змагаюцца на шляху да чэмпіянату штата.

Баскетбол для хлопчыкаў

Дзяржаўны турнір сярод юнакоў 4А

Рэгіянальныя – 25-26 лютага

Гульня 1 — (1) Mount Si 69, (8) Gonzaga Prep 58

Гульня 2 — (2) Керціс 62, (7) Дэвіс 55

Гульня 3 — (3) Union 56, (6) Mariner 46

Гульня 4 — (5) Тахома 54, (4) Камякін 51

Гульня 5 — (9) Federal Way 71, (16) Eastmont 57 (прайграўшы)

Гульня 6 — (15) Грэм-Капаўсін 58, (10) Глейшер Пік 56 (прайграўшы)

Гульня 7 — (11) Алімпія 64, (14) Джэксан-Эверэт 51 (прайграўшы)

Гульня 8 — (12) Central Valley 69, (13) Woodinville 66 (прайграўшы) Tacoma Dome

Серада, 2 сакавіка

Гульня 9 — «Алімпійскі» — мараканец (прайграўшы), 15:45

Гульня 10 — Грэм-Капаўсін супраць Дэвіса (прайграўшы), 17:30

Гульня 11 — «Цэнтральная даліна» — «Камякін» (прайграўшы), 19:15

Гульня 12 — Федэральны шлях супраць Гонзага Прэп (прайграўшы), 21:00

чацвер, 3 сакавіка

Чвэрцьфінал

Гульня 13 — пераможца 9 супраць Тахомы, 15:45

Гульня 14 — пераможца 10 супраць Маунт Сі, 17:30

Гульня 15 — пераможца 11 супраць Саюза, 19:15

Гульня 16 — пераможца 12 супраць Керціса, 21:00

Дзяржаўны турнір сярод юнакоў 3А

Рэгіянальныя – 25-26 лютага

Гульня 1 — (1) Гарфілд 90, (8) Тымберлайн 58

Гульня 2 — (7) Mt. Spokane 69, (2) Auburn 58

Гульня 3 — (6) Gig Harbor 61, (3) O’Dea 51

Гульня 4 — (5) Seattle Prep 60, (4) Rainier Beach 31

Гульня 5 — (9) Mountlake Terrace 67, (16) Kelso 65 (прайграўшы)

Гульня 6 — (15) Кеневік 61, (10) Лэйк Вашынгтон 54 (прайграўшы)

Гульня 7 — (14) Eastside Catholic 68, (11) Mount Tahoma 51 (прайграўшы)

Гульня 8 — (12) Фэрыс 64, (13) Арлінгтан 45 (прайграўшы) Такома Доум

Серада, 2 сакавіка

Гульня 9 — Eastside Catholic супраць O’Dea (прайграўшы), 9 раніцы

Гульня 10 — Кеневік супраць Оберна (прайграўшы), 10:30

Гульня 11 — Фэрыс супраць Рэнье Біч (няўдачнік), 12:15

Гульня 12 — Маунтлейк Тэрас супраць Тымберлайна (прайграўшы), 14:00

чацвер, 3 сакавіка

Чвэрцьфінал

Гульня 13 — пераможца 9 супраць зборнай Сіэтла, 9 раніцы

Гульня 14 — пераможца 10 супраць Гарфілда, 10:30

Гульня 15 — пераможца 11 супраць Гіг Харбара, 12:15

Гульня 16 — пераможца 12 супраць горы Спокан, 14:00

Дзяржаўны турнір сярод юнакоў 2А

Рэгіянальныя – 25-26 лютага

Гульня 1 — (1) Норт Кіцап 73, (8) Сехоме 42

Гульня 2 — (2) Ліндэн 58, (7) Порт-Анджэлес 48

Гульня 3 — (3) RA Long 72, (6) White River 58

Гульня 4 — (4) Пулман 61, (5) Тумватэр 50

Гульня 5 — (9) Лейквуд 61, (16) Самаміш 53 (прайграўшы)

Гульня 6 — (10) Франклін Пірс 90, (15) WF West 69 (прайграўшы)

Гульня 7 — (14) Просер 60, (11) Марк Морыс 58 (прайграўшы)

Гульня 8 — (12) Grandview 68, (13) Enumclaw 56 (прайграўшы)Yakima Valley SunDome

Серада, 2 сакавіка

Гульня 9 — Просер супраць Уайт-Рывер (прайграўшы), 15:45

Гульня 10 — Франклін Пірс супраць Порт-Анджэлеса (прайграўшы), 17:30

Гульня 11 — Грандв’ю супраць Тамуотэра (прайграўшы), 19:15

Гульня 12 — Лейквуд супраць Сэхоме (прайграўшы), 21:00

чацвер, 3 сакавіка

Чвэрцьфінал

Гульня 13 — пераможца 9 — Пулман, 15:45

Гульня 14 — пераможца 10 супраць Паўночнага Кіцапа, 17:30

Гульня 15 — пераможца 11 супраць РА Лонг, 19:15

Гульня 16 — пераможца 12 — Ліндэн, 21.00

Дзяржаўны турнір сярод юнакоў 1А

Рэгіянальныя – 25-26 лютага

Гульня 1 — (1) King’s 81, (8) Quincy 57

Гульня 2 — (2) Ліндэн Крысціян 66, (7) Эні Райт 54

Гульня 3 — (3) Life Christian 82, (6) Zillah 81

Гульня 4 — (5) Топпеніш 61, (4) Фрыман 58

Гульня 5 — (9) Blaine 50, (16) Wahluke 48 (прайграўшы)

Гульня 6 — (10) Seattle Academy 71, (15) Eatonville 53 (прайграўшы)

Гульня 7 — (11) Castle Rock 42, (14) Cedar Park Christian 37 (прайграўшы)

Гульня 8 — (12) King’s Way Christian 62, (13) Lakeside 59 (прайграўшы) Yakima Valley SunDome

Серада, 2 сакавіка

Гульня 9 — Касл-Рок супраць Зіла (прайграўшы), 9 раніцы

Гульня 10 — Акадэмія Сіэтла супраць Эні Райт (прайграла), 10:30

Гульня 11 — King’s Way Christian vs. Freeman (няўдачнік), 12:15

Гульня 12 — Блэйн супраць Куінсі (няўдачнік), 14.00

чацвер, 3 сакавіка

Чвэрцьфінал

Гульня 13 — пераможца 9 супраць Топпеніша, 9 раніцы

Гульня 14 — пераможца 10 супраць King’s, 10:30

Гульня 15 — пераможца 11 супраць Life Christian, 12:15

Гульня 16 — пераможца 12 супраць Ліндэн Крысціян, 14.00

Дзяржаўны турнір 2В сярод юнакоў

Рэгіянальныя – 25-26 лютага

Гульня 1 — (1) Калама 59, (8) Купевіль 54

Гульня 2 — (2) Liberty-Spangle 74, (7) Adna 65

Гульня 3 — (3) Колфакс 69, (6) Напавін 51

Гульня 4 — (4) Брустэр 59, (5) Пас Мортан-Уайт 51

Гульня 5 — (9) Lake Roosevelt 80, (16) River View 42 (прайграўшы)

Гульня 6 — (10) Калумбія-Бербанк 80, (15) Ілвака 64 (прайграўшы)

Гульня 7 — (11) Toutle Lake 65, (14) Mabton 51 (прайграўшы)

Гульня 8 — (13) Northwest Christian 60, (12) Cle Elum 47 (прайграўшы) Spokane Arena

Серада, 2 сакавіка

Гульня 9 — Тоутл Лэйк супраць Напавіна (прайграўшы), 15:45

Гульня 10 — Калумбія-Бербанк супраць Адны (прайграўшы), 17:30

Гульня 11 — Northwest Christian супраць Morton-White Pass (прайграўшы), 19:15

Гульня 12 — Лэйк Рузвельт супраць Купевіля (выйграў), 21.00

чацвер, 3 сакавіка

Чвэрцьфінал

Гульня 13 — пераможца 9 супраць Брустэра, 15:45

Гульня 14 — пераможца 10 супраць Каламы, 17:30

Гульня 15 — пераможца 11 супраць Колфакса, 19:15

Гульня 16 — пераможца 12 супраць Liberty-Spangle, 21.00

Дзяржаўны турнір 1В сярод юнакоў

Рэгіянальныя – 25-26 лютага

Гульня 1 — (1) Almira Coulee Hartline 39, (8) DeSales 36

Гульня 2 — (2) Кьюсік 63, (7) Lummi Nation 57

Гульня 3 — (6) Мозес Лэйк Крысціян 61, (3) Паўночна-Заходняя ешыва 60

Гульня 4 — (4) Willapa Valley 65, (5) Sunnyside Christian 59

Гульня 5 — (9) Wellpinit 66, (16) Orcas Island 46 (прайграўшы)

Гульня 6 — (10) Маунт-Вернан Крысціян 51, (15) Рыверсайд Крысціян 40 (прайграўшы)

Гульня 7 — (11) Насел 65, (14) Ніл Бэй 59 (прайграўшы)

Гульня 8 — (12) Crosspoint 70, (13) Oakville 57 (прайграўшы) Spokane Arena

Серада, 2 сакавіка

Гульня 9 — Населле супраць Паўночна-Заходняй Ешывы (прайграўшы), 9 раніцы

Гульня 10 — Маунт-Вернан Крысціян супраць Люмі Нэйшн (прайграўшы), 10:30

Гульня 11 — Кросспойнт супраць Саннісайд Крысціян (прайграўшы), 12:15

Гульня 12 — Wellpinit супраць DeSales (прайграўшы), 14.00

чацвер, 3 сакавіка

Чвэрцьфінал

Гульня 13 — пераможца 9 супраць Willapa Valley, 9 раніцы

Гульня 14 — пераможца 10 супраць Альміры Кулі Хартлайн, 10:30

Гульня 15 — пераможца 11 супраць Мозэс Лэйк Крысціян, 12:15

Гульня 16 — пераможца 12 супраць Кьюсіка, 14.00

Баскетбол для дзяўчынак

Дзяржаўны турнір сярод дзяўчат 4А

Рэгіянальныя – 25-26 лютага

Гульня 1 — (1) Woodinville 85, (8) Bellarmine Prep 61

Гульня 2 — (2) Самнер 72, (7) Рычланд 52

Гульня 3 — (3) Pasco 65, (6) Emerald Ridge 54

Гульня 4 — (5) Eastlake 54, (4) Lake Stevens 44

Гульня 5 — (9) Камас 56, (16) Інглмур 44 (прайграўшы)

Гульня 6 — (15) Sunnyside 52, (10) Chiawana 51 (прайграўшы)

Гульня 7 — (14) Мозес Лэйк 52, (11) Алімпія 39 (прайграўшы)

Гульня 8 — (13) Роджэрс-Пуялап 46, (12) Ісакуа 40 (прайграўшы) Такома Доум

Серада, 2 сакавіка

Гульня 9 — Мозэс Лэйк супраць Ізумруднага хрыбта (прайграўшы), 9 раніцы

Гульня 10 — Саннісайд супраць Рычланда (прайграўшы), 10:30

Гульня 11 — Роджэрс-Пуяллуп супраць Лэйк Стывенс (прайграўшы), 12:15

Гульня 12 — Камас супраць Bellarmine Prep (прайграўшы), 14:00

чацвер, 3 сакавіка

Чвэрцьфінал

Гульня 13 — пераможца 9 супраць Істлэйка, 9 раніцы

Гульня 14 — пераможца 10 супраць Вудзінвіля, 10:30

Гульня 15 — пераможца 11 — Паско, 12:15

Гульня 16 — пераможца 12 супраць Самнера, 14.00

Дзяржаўны турнір сярод дзяўчат 3А

Рэгіянальныя – 25-26 лютага

Гульня 1 — (1) Мід 76, (8) Лінкальн-Такома 30

Гульня 2 — (2) Гарфілд 67, (7) Стэнвуд 44

Гульня 3 — (3) Арлінгтан 76, (6) Келса 45

Гульня 4 — (4) Lake Washington 68, (5) Snohomish 62

Гульня 5 — (9) Lakeside-Seattle 53, (16) Eastside Catholic 44 (прайграўшы)

Гульня 6 — (10) Оберн 56, (15) Вест Сіэтл 52 (прайграўшы)

Гульня 7 — (14) Гермістан 53, (11) Эверэт 51 (прайграўшы)

Гульня 8 — (12) Bonney Lake 61, (13) Gig Harbor 58 (прайграўшы) Tacoma Dome

Серада, 2 сакавіка

Гульня 9 — Гермістан супраць Келса (прайграўшы), 15:45

Гульня 10 — Оберн супраць Стэнвуда (прайграўшы), 17:30

Гульня 11 — Боні Лэйк супраць Снахоміш (прайграўшы), 19:15

Гульня 12 — Лейксайд-Сіэтл супраць Лінкальн-Такома (прайграўшы), 21:00

чацвер, 3 сакавіка

Чвэрцьфінал

Гульня 13 — пераможца 9 супраць Лэйк Вашынгтон, 15:45

Гульня 14 — пераможца 10 супраць Міда, 17:30

Гульня 15 — пераможца 11 супраць Арлінгтана, 19:15

Гульня 16 — пераможца 12 супраць Гарфілда, 21:00

Дзяржаўны турнір сярод дзяўчат 2А

Рэгіянальныя – 25-26 лютага

Гульня 1 — (8) Берлінгтан-Эдысан 52, (1) Тамватэр 47

Гульня 2 — (2) Эленсбург 56, (7) Вашугал 31

Гульня 3 — (3) Гудзонова заліў 58, (6) Порт-Анджэлес 47

Гульня 4 — (5) Арцыбіскуп 37, (4) WF West 36

Гульня 5 — (9) West Valley-Spokane 66, (16) North Kitsap 33 (прайграўшы)

Гульня 6 — (10) White River 39, (15) Sammamish 20 (прайграўшы)

Гульня 7 — (11) Просер 75, (14) Enumclaw 55 (прайграўшы)

Гульня 8 — (12) Lynden 50, (13) Sequim 26 (прайграўшы) Yakima Valley SunDome

Серада, 2 сакавіка

Гульня 9 — Просер супраць Порт-Анджэлеса (прайграўшы), 9 раніцы

Гульня 10 — «Уайт-Рывер» супраць «Вашугала» (няўдачнік), 10:30

Гульня 11 — Ліндэн супраць В.Ф. Уэста (прайграўшы), 12:15

Гульня 12 — West Valley-Spokane супраць Tumwater (прайграўшы), 14:00

чацвер, 3 сакавіка

Чвэрцьфінал

Гульня 13 — пераможца 9 супраць арцыбіскупа Мэрфі, 9 раніцы

Гульня 14 — пераможца 10 супраць Берлінгтан-Эдысан, 10:30

Гульня 15 — пераможца 11 супраць Гудзонова заліва, 12:15

Гульня 16 — пераможца 12 супраць Эленсбурга, 14.00

Дзяржаўны турнір сярод дзяўчат 1А

Рэгіянальныя – 25-26 лютага

Гульня 1 — (1) Ліндэн Крысціян 61, (8) Акадэмія Сіэтла 21

Гульня 2 — (2) Nooksack Valley 71, (7) Colville 41

Гульня 3 — (3) Кашмір 57, (6) Фрыман 23

Гульня 4 — (4) Мантэсана 59, (5) Зіла 52

Гульня 5 — (9) Wapato 78, (16) Overlake 45 (прайграўшы)

Гульня 6 — (15) Ла Цэнтр 52, (10) Эні Райт 48 (прайграла)

Гульня 7 — (11) King’s 46, (14) Bellevue Christian 27 (прайграўшы)

Гульня 8 — (13) Toppenish 60, (12) Tenino 55 (прайграўшы) Yakima Valley SunDome

Серада, 2 сакавіка

Гульня 9 — Кінгс супраць Фрымэна (прайграўшы), 15:45

Гульня 10 — «Ла Цэнтр» супраць «Колвіла» (прайграўшы), 17:30

Гульня 11 — Топпеніш супраць Зіла (прайграўшы), 19:15

Гульня 12 — Вапата супраць Акадэміі Сіэтла (няўдачнік), 21:00

чацвер, 3 сакавіка

Чвэрцьфінал

Гульня 13 — пераможца 9 супраць Мантэсана, 15:45

Гульня 14 — пераможца 10 супраць Ліндэн Крысціян, 17:30

Гульня 15 — пераможца 11 супраць Кашмір, 19:15

Гульня 16 — пераможца 12 супраць Nooksack Valley, 21:00

Дзяржаўны турнір 2В сярод дзяўчат

Рэгіянальныя – 25-26 лютага

Гульня 1 — (1) La Conner 91, (8) Chief Leschi 54

Гульня 2 — (7) Liberty-Spangle 62, (2) Warden 60

Гульня 3 — (3) Colfax 70, (6) Lake Roosevelt 50

Гульня 4 — (4) Оканоган 65, (5) Рэйманд 56

Гульня 5 — (9) Адна 64, (16) Грэнджэр 46 (прайграла)

Гульня 6 — (10) Wahkiakum 59, (15) Tonaasket 40 (няўдачнік)

Гульня 7 — (11) Рэнье 50, (14) Калумбія-Бербанк 41 (прайграўшы)

Гульня 8 — (12) Mabton 63, (13) Saint George’s 52 (прайграўшы) Spokane Arena

Серада, 2 сакавіка

Гульня 9 — Рэнье супраць Лэйк Рузвельт (няўдачнік), 9 раніцы

Гульня 10 — Вакіакум супраць Вардэна (прайграўшы), 10:30

Гульня 11 — «Мабтан» у «Рэйманд» (няўдачнік), 12:15

Гульня 12 — Адна супраць начальніка Лешчы (выйграў), 14.00

чацвер, 3 сакавіка

Чвэрцьфінал

Гульня 13 — пераможца 9 супраць Оканогана, 9 раніцы

Гульня 14 — пераможца 10 супраць Ла Конера, 10:30

Гульня 15 — пераможца 11 супраць Колфакса, 12:15

Гульня 16 — пераможца 12 супраць Liberty-Spangle, 14.00

Дзяржаўны турнір 1В сярод дзяўчат

Рэгіянальныя – 25-26 лютага

Гульня 1 — (1) Маунт-Вернан Крысціян 37, (8) Памерой 34

Гульня 2 — (2) Колтан 68, (7) Wellpinit 37

Гульня 3 — (3) Ніл Бэй 58, (6) Мосірок 40

Гульня 4 — (5) Гарфілд-Палуз 52, (4) Уілбур-Крэстан-Келер 39

Гульня 5 — (16) Willapa Valley 42, (9) Moses Lake Christian/Covenant 25 (прайграўшы)

Гульня 6 — (10) Naselle 48, (15) Evergreen Lutheran 19 (прайграўшы)

Гульня 7 — (11) Уотэрвіл-Мэнсфілд 55, (14) Muckleshoot Tribal 37 (прайграўшы)

Гульня 8 — (13), Кьюсік 57, (12) Акадэмія Грэйс 48 (прайграўшы) Спокан Арэна

Серада, 2 сакавіка

Гульня 9 — Уотэрвіл-Мэнсфілд супраць Мосірока (прайграўшы), 15:45

Гульня 10 — Населле супраць Велпініта (прайграўшы), 17:30

Гульня 11 — Кьюсік супраць Уілбура-Крэстан-Келера (прайграўшы), 19:15

Гульня 12 — Вілапа Вэллі — Памерой (няўдачнік), 21.00

чацвер, 3 сакавіка

Чвэрцьфінал

Гульня 13 — пераможца 9 супраць Гарфілд-Палуза, 15:45

Гульня 14 — пераможца 10 супраць Маунт-Вернан Крысціян, 17:30

Гульня 15 — пераможца 11 супраць Neah Bay, 19:15

Гульня 16 — пераможца 12 супраць Колтана, 21:00

Джэф Мораў – былы спартыўны рэдактар ​​Tri-City Herald.

Падобныя гісторыі з Tri-City Herald

Source link